Zabieg shirodhara Warszawa

Zabieg shirodhary to rodzaj masażu systemu nerwowego, który wprowadzi Cię w swego rodzaju trans, podczas którego zaznasz głębokiego relaksu i ukojenia. W sanskrycie shiro oznacza głowę, a dhara to czynność polewania strumieniem ciepłego płynu. Jednak zabieg ten nie sprowadza się jedynie do polewania głowy ciepłym olejem. Chodzi tu o masaż szyszynki , zwanej też trzecim okiem. Stymulacja punktu umiejscowionego pomiędzy brwiami pogłębia samoświadomość i dojrzałość duchową, rozwija intuicję przynosząc jednocześnie uczucie odprężenia.

Shirodhara sprawi, że w trakcie godzinnego zabiegu przeniesiesz się w stan przypominający śnienie, wyciszysz umysł i pozwolisz otoczyć się uczuciem błogości. Masaż „trzeciego oka” pobudza wydzielanie hormonu serotoniny, dlatego natychmiast po zabiegu poczujesz spokój i przyjemność płynącą wprost z Twojego wnętrza. Dzięki shirodharze uwolnisz pozytywną energię zablokowaną w ciele oraz uzyskasz jasność umysłu, co ułatwi podejmowanie decyzji i przyswajalność informacji.

Shirodhara odwołuje się do znanego w medycynie ajurwedyjskiej porównania ciała człowieka do drzewa. Choć na co dzień utrzymujemy swoje ciało na nogach, to bez prawidłowo funkcjonującego umysłu nogi pozostają bezradne. Głowa stanowi odpowiednik korzeni, a to właśnie od nich zależy kondycja całego organizmu. Mówi się, że ryba psuje się od głowy. To właśnie tam tworzą się  nasze przekonania, myśli, lęki, schematy działania, mechanizmy obronne. Powoduje to reakcje psychiczne i cielesne, dlatego tak ważne jest dbanie o właściwą harmonię umysłu i ciała.

Zabieg shirodhary jest doskonałym rozwiązaniem dla osób cierpiących na problemy ze snem oraz cierpiącym na różnego rodzaju dolegliwości psychosomatyczne. Pomaga w walce z problemami natury emocjonalnej, uwalnia od uczucia lęku, frustracji i niepokoju. Dodatkowo rozluźnia mięśnie twarzy, zwłaszcza rewelacyjnie działa na zaciśnięte szczęki. Naturalny olej stosowany w trakcie zabiegu cudownie działa na włosy oraz wygładza zmarszczki na czole. Twarz staje się wypoczęta i pełna blasku. Po zabiegu zaleca się unikać głośnych miejsc. Warto zaszyć się w bezpiecznej i spokojnej przestrzeni by nacieszyć się stanem wyciszenia jak najdłużej.

Czas zabiegu: 60 min

Cena: 250zł

Skontaktuj się

Wszystkich chętnych włączyć nowy element do rutyny dbania o zdrowie i wygląd zapraszam na zabieg Shirodhara (masaż na trzecie oko) Warszawa Fort Piontek, lok. 205, II piętro, ul. Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa, Białołęka (szklane wejście pod banerem Mao Company). Proszę o wcześniejsze umówienie pod nr. tel. 530 766 747, mailowo: cialoswiadomosci@gmail.com, przez Booksy: cialoswiadomoscimartairzycka.booksy.com lub przez fanpage na Facebooku.
Zapraszam serdecznie, Marta.