Masaż Lomi Lomi Warszawa

 

W języku hawajskim lomi lomi ma wiele znaczeń. Może oznaczać ugniatanie i uciskanie oraz pracę nad ludzkim wnętrzem i tym, co na zewnątrz. Wieloznaczność doskonale oddaje istotę samego masażu, który z jednej strony ma na celu odprężenie ciała i umysłu, a z drugiej zaspokaja jedną z podstawowych i niedocenianych ludzkich potrzeb – potrzebę dotyku. Nie bez powodu lomi lomi określa się „techniką kochających dłoni” (z ang. loving hands), jest to bowiem dotyk pełen miłości, szacunku i zrozumienia.


Terapia masażem Lomi Lomi Akamana


Masaż lomi lomi akamana to metoda pracy z ciałem. Jest masażem całego ciała (z wyłączeniem stref intymnych) wykonywanym za pomocą dłoni i przedramion z użyciem ciepłego oleju. Sposób oraz siłę nacisku dostosowuje się zawsze do potrzeb oraz stanu zdrowia masowanej osoby. Podczas masażu hawajskiego doświadczysz spotkania z uważnym dotykiem, który właściwie reaguje na sygnały wysyłane przez ciało. Równie istotne jest otoczenie, w którym człowiek może osiągnąć stan równowagi i uwolnić emocje. Dlatego masażowi lomi lomi towarzyszą piękne dźwięki mis tybetańskich oraz zapach olejków eterycznych.

Rytuał lomi lomi

Rytuał lomi lomi trwa około 2 godzin. To czas w którym skutecznie można pozbyć się napięcia i bólu mięśni oraz zredukować poziom stresu. Długie i posuwiste ruchy przypominające ruch fal pomagają rozluźnić stawy i poprawić ich ruchomość. Masaż ma wpływ na poprawę krążenia krwi oraz przyspieszenie metabolizmu, a jego efekty można odczuć już po pierwszej sesji. Lomi lomi to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających relaksu i odpoczynku od życia w ciągłym pośpiechu i stresie.

Przeciwskazania

Masaż lomi lomi to wyjątkowo przyjemny i relaksujący zabieg, ale podobnie jak inne masaże ma pewne przeciwskazania i są to;

  • choroby zakaźne,
  • gorączka,
  • choroby skórne,
  • stany zapalne,
  • czynne choroby nowotworowe,
  • znaczne osłabienie organizmu
  • menstruacja

Opinie o lomi lomi

Relaksuje

“Polecam masaż lomi lomi jest największym relaksem, który można sobie zaserwować. Pierwszy raz czułem się zaopiekowany na tyle aby przestać kontrolować i móc odpuścić”

Redukuje stres

"Masaż lomi lomi lepszy niż psychoterapia! Na własnej skórze przekonałam się, że dotykiem można zmienić myślenie."

Usuwa ból mięśni

"Masaż okazał się nie tylko doskonałą receptą na bóle pleców i szyi, ale także pomógł mi zmniejszyć ograniczenia w ruchu."

Czas masażu : 90 min

Cena: 300zł

Masaż na 4 ręce

Czas masażu: 90 min

Cena: 700zł

Masaż dla par

Czas masażu : 90 min

Cena: 700zł

Skontaktuj się

Zapraszam Cię na masaż lomi lomi Warszawa Fort Piontek, lok. 205, II piętro, ul. Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa, Białołęka (szklane wejście pod banerem Mao Company). Bliskość Trasy Toruńskiej gwarantuje również szybki dojazd na masaż lomi lomi z okolic Warszawy np Marki, Radzymin, Ząbki czy Legionowo. Proszę o wcześniejsze umówienie pod nr. tel. 530 766 747, mailowo: lub przez Booksy: cialoswiadomoscimartairzycka.booksy.com
Zapraszam serdecznie, Marta.