o mnieMam na imię Marta i witam Cię serdecznie w mojej przestrzeni. Ciało Świadomości powstało z myślą by dzielić się tym, co odkrywam podczas podróży zwanej życiem. Jestem psychologiem, masażystką i pasjonatką rozwoju osobistego. Eksploruję różne metody docierania do zakamarków ludzkiej psychiki. Szczególnie cenię sobie pracę z ciałem, oddechem i medytację.
Jestem mamą, lubię uprawiać sport, morsuję, nie jem mięsa. Od dłuższego czasu odbudowuję swoją relację z ciałem. Jestem bardziej czuła i uważna na to, co się w nim dzieje i co chce mi powiedzieć. Coraz więcej jest we mnie akceptacji i zgody na to, co jest a mniej chorego perfekcjonizmu, który potrafi wyssać ze mnie całą energię.


Jak to się zaczęło? Jako osoba dużo analizująca, mocno siedząca w głowie, starałam się zrozumieć jak działa życie. I jakoś się w tym wszystkim połapać, a właściwie to przetrwać. W ten sposób trafiłam na studia podyplomowe w Sulisławiu, do magicznego miejsca – Centrum Jogi i Ajurwedy. Jogę i medytację praktykowałam już wcześniej, ale dopiero tam tak naprawdę zaczęła się moja przygoda z medytacją – brakującym ogniwem do tego, by usłyszeć głos swojej duszy.

Podczas własnej wędrówki odkryłam jak wiele emocji może być uwięzionych w ciele. Jak sami możemy skutecznie sabotować swoje działania i szczęście. Jak mało wiemy o tym kim tak naprawdę jesteśmy pod tymi wszystkimi maskami, które zakładamy na co dzień. Medytacja, praca z oddechem i ciałem pomaga mi docierać do miejsc o których nie miałam pojęcia, że istnieją. Z każdym dniem stawać we własnej prawdzie, swojej autentyczności.
W 2018 roku ukończyłam kurs masażu Lomi Lomi Akamana prowadzony przez Zbyszka Jasinkiewicza-Rostowskiego – mistrza bioenergoterapii, jedną z pierwszych osób w Polsce przeszkoloną w technice masażu lomi lomi. Dla mnie lomi lomi jest czymś więcej niż tylko ugniataniem, czy głaskaniem. To praca na bolesnym suple napiętej energii uwięzionej w ciele. To supeł przeszłości, stłumione smutki, zwapniałe żale, skorupy wyrzutów sumienia. Podczas tego masażu coś przed czym się opieramy pragnie zostać wysłuchane. Dopuszczamy tą część nas do głosu.


Obecnie szkolę się na Breathworkera w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. Zdobytą tam wiedzę i doświadczenie staram się wykorzystać we własnej działalności. Poznawanie samego siebie jest tak ekscytujące a zarazem uwalniające, że chciałabym Wam przybliżyć metody wejścia na tę ścieżkę samopoznania. Chciałabym byście mogli cieszyć się i podążać tą drogą rozwoju razem ze mną.