Masaż Dla Kobiet W Ciąży

Kobiety w ciąży doskonale wiedzą jak uciążliwy może być ból pleców, karku i uczucie obrzęku całego ciała. Towarzyszący temu dyskomfort i rozdrażnienie nie jest wskazane gdy spodziewasz się dziecka. Dlatego zapraszam Cię na sesję masażu lomi lomi akamana, przystosowanego specjalnie dla kobiet w ciąży. Dzięki niemu pozbędziesz się bólu, poczujesz się zadbana, odprężona i wypoczęta. Delikatny dotyk sprawi, że odczujesz natychmiastową ulgę a Twoje ciało i umysł odnajdą równowagę.

Celem masażu jest usunięcie bólu tych części ciała, które w czasie ciąży podlegają największym obciążeniom. A jak wiemy, plecy, zwłaszcza w odcinku lędźwiowo-krzyżowym, kark, szyja, opuchnięte ciało najbardziej doskwierają w czasie ciąży. Masaż obejmuje również twarz, nogi oraz brzuch, stymuluje krążenie oraz bardzo pozytywnie wpływa na dziecko. Jest całkowicie bezpieczny zarówno dla ciężarnej jak i dla dziecka, jednak zawsze warto wcześniejszej skonsultować się z lekarzem.

Zabieg odbywa się na specjalnie do tego celu przystosowanym stole zawierającym wycięcia na brzuch i biust. Stół pokryto miękką tapicerką soft touch i wyprofilowano w taki sposób aby zapewnić prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Wreszcie będziesz mogła w pełni rozkoszować się możliwością leżenia na brzuchu przez 90 minut nie odczuwając przy tym jakichkolwiek skutków ubocznych.

Masaż poprzedzam rozmową podczas której staram się dowiedzieć jak najwięcej o Twoim samopoczuciu i dolegliwościach. Pozwala to na dobór rodzaju dotyku tak, abyś po skończonej sesji czuła się zrelaksowana i wypoczęta. Dodatkowo masaż wpływa pozytywnie na skórę poprawiając jej elastyczność i jędrność. Jest więc świetnym rozwiązaniem również dla kobiet pragnących wrócić do formy po urodzeniu dziecka.

Czas masażu: 90 min
Cena: 300zł

Skontaktuj się

Wszystkich chętnych włączyć nowy element do rutyny dbania o zdrowie i wygląd zapraszam na Masaż dla Kobiet w Ciąży Warszawa Fort Piontek, lok. 205, II piętro, ul. Modlińska 310/312, 03-152 Warszawa, Białołęka (szklane wejście pod banerem Mao Company). Proszę o wcześniejsze umówienie pod nr. tel. 530 766 747, mailowo: cialoswiadomosci@gmail.com, przez Booksy: cialoswiadomoscimartairzycka.booksy.com lub przez fanpage na Facebooku.
Zapraszam serdecznie, Marta.